miasto podwyższa czynsz dzierżawny gruntu - Spółdzielnia Przy Metrze; Zbigniew Sarata wraz z sąsiadami walczą z nierzetelnym rozliczeniem budowy, bezzasadnie wysokimi czynszami i odzyskanie własności

Przejdź do treści

miasto podwyższa czynsz dzierżawny gruntu

Chodziły słuchy, że w 2008 roku urząd miasta podniósł czynsz dzierżawny gruntu na którym stoi między innymi dom w zabudowie szerwgowej za budowę którego zapłaciłem spółdzielni kupę kasy. Spółdzielnia zignorowała podwyżkę cznszu. Potem dowiedziałem sie, że w 2012 roku miasto złożyło pozew o dopłate do czynszu za ładncyh parę lat. Potem długo nic się nie działo.

Sasiedzi zaczęli szeptać, że spółdzielnia wygrała, ale nikt nie znał sygnatury sprawy. Napisałem zatem do spółdzielni. Spółdzielni uprzejmie odpowiedział, żebym spadał na drzewo. Ale dobrzy ludzie i tak udostępnili mi wyrok, który wieszam.

Wcześniej burmistrz Ursynowa umówił się z prezesem SM Przy Metrze, że przyjmą wyrok sądu i nie będą składać apelacji. Ale słowami urzędnika i prezesa można sobie **** podetrzeć. Burmistrz złożył apelację.

Do pobrania:

Wróć do spisu treści