Rozmowa z radną Ewą Cygańską - sm.sarata.pl - Spółdzielnia Przy Metrze; Zbigniew Sarata wraz z sąsiadami walczą z nierzetelnym rozliczeniem budowy, bezzasadnie wysokimi czynszami i odzyskanie własności

Znajdź
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rozmowa z radną Ewą Cygańską

Opublikowany przez Zbigniew Sarata w nowości · 11/2/2015 13:47:25
Tags: radadzielnicywłasnoćgruntinterpelacje

Po zapoznaniu się z odpowiedzią burmistrza Roberta Kempy na interpolację radnej Ewy Cygańskiej chciałem się z nią spotkać, żeby poinformować o nieścisłościach w odpowiedzi. W piątek nie dałem rady, bo miałem rozprawę w sądzie. W poniedziałek byłem w urzędzie po 16 i nikogo nie zastałem. W wtorek udało mi się dodzwonić do biura rady. O dziwo dostałem telefon do pani radnej i umówiłem się na dzisiaj.

Od dzisiaj pani radna nie jest już wiceprzewodniczącą rady, gdyż poprzedniego dnia na burzliwej sesji złożyła rezygnację. Nadal jednak deklaruje zajęcie się sprawą własności gruntu. Poprosi o pomoc w naszej sprawie radnego Daniela Głowacza.

W czasie spotkania przekazałem podziękowania za zajecie się problemem oraz materiały dotyczące niezrealizowanego ustanowienia dzierżawy wieczystej i problemów wynikających z aktualnego stanu prawnego.

Moje pismo wraz z dołączonymi materiałami można pobrać stąd:
http://sm.sarata.pl/korespondencja/cyganska-podziekowania.pdf [23 MB]Bookmark and Share

Brak komentarzy

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego